Panský dvůr ///

12:00   Beachvolejbalový turnaj

18:00   Beachfotbalový turnaj

18:30   Koncert Hello Incognito, Mimo a Billow

 

V rámci sportovního festivalu vystoupí na Panském dvoře u beachového hřiiště trojice kapel v alternativním stylu.

Těšit se můžete na skvělé:
18:30 Hello Incognito
19:15 Mimo
20:00 Billow

Uherskohradišťští Hello Incognito za sebou mají pár koncertů a nyní přicházejí s prvními singly. Charakterizuje je více či méně  syrové (lo-fi) písničkářství, melodické vokály, ale také znepokojivá atmosféra, která se jejich skladbami prolíná.

Mimo je projekt Martina Smělíka a Barbory Gajdošové, kteří na sebe upozornili úspěšnou účastí v soutěži Radia Wave Startér. Pro dvojici z Uherského Hradiště, na EP Gaia hrající ryze akusticky, jsou typické dvojhlasé zpěvy, nareverbovaná kytara a podmanivou atmosféru dokreslující syntezátory. „Obě skladby jsou ukázkou našeho postupného vývoje, který bychom rádi zaznamenali na našem prvním dlouhohrajícím albu. To plánujeme vydat letos na podzim,“ říkají Mimo.

Se svou druhotinou po předloňském debutu se vrátí také veselští dreampopoví Billow„Maps byla velmi klidná, akustická, šepotavá deska, která vznikala na mnoha místech po světě. Druhé album vzniká víceméně na jednom místě – na chalupě v Bílých Karpatech – zato bude zvukově rozmanitější a lépe přiblíží naši současnou živou podobu,“ říkají Billow, kteří zároveň stojí za nadšeneckým vydavatelstvím Bughead Records. 

Aktuality

Zahájení beachové sezóny

od 1. 5. 2022

Od května do září bude v provozu opět hřiště na plážový volejbal.