Panský dvůr ///

16:00 - 20:00  Finálový turnaj amatérské beachvolejbalové ligy   

20:00          koncert Hope Astronaut

V rámci odpoledne a večera vyvrcholí amatérská beachová liga, která se se na Panském dvoře hrála v průběhu celého léta. Odpoledne se představí nejlepší čtyři týmy, které se utkají v souboji o finále a následně o celkové vítězství.

O chillovou atmosféru se postará odpoledne DJ LeZbo, stánek s občerstvením a grilovačka.

16:00 – 1. semifinále

16:45 - 2. semifinále

18:00 – souboj o třetí místo

19:00 – Finále

 

Hope Astronaut

Olomoucká folk-rocková kapela Hope Astronaut hraje od roku 2009 hudbu vycházející především ze zahraničních kořenů, ovlivnili je například The Frames, Travis či písničkář Badly Drawn Boy. V prvním roce svého vzniku skupina vydala EP „In Liverpool“, které natočila v anglickém Liverpoolu společně s Tuomasem Hakkarainenem z finské kapely Kaspar. V roce 2011 poté přišla na svět jejich debutová deska „Songs for Mirrors“, z níž vzešel singl „Anyone Can Shine“. Skladbu zařadilo Radio Wave do pořadu Startér.

Druhé CD „Someone’s Missing“ Hope Astronaut natočili v roce 2013. V Helsinkách ho mixoval Tuomas Hakkarainen a o mastering se postaral Dan Václavek (Floex, Tata Bojs, Priessnitz, Nierika ad.).

Třetí a zatím poslední album vyšlo 11. května 2018 a nese název „Balance in the Heights“. Skupina ho nahrávala na přelomu let 2016 a 2017 pod dohledem producenta Tomáše Neuwertha (Kittchen) v jeho kopřivnickém studiu Animan.

Za své působení kapela odehrála koncerty jak na festivalech (Colours of Ostrava, Febiofest, Jeden svět, Fiesta, Letní Letná, Olomoucký majáles), tak se zahraničními umělci (např. Bee and Flower, David Kitt), na Balcony TV Prague či v zahraničí (Polsko). Frontman kapely Tomáš Krejčiřík vystupoval sólově na irském festivalu Live Mic Weekender či na newyorském The Scratcher Sessions, zahrál jednu svou skladbu na pražském koncertu Damiena Rice v roce 2012 v Roxy.