Panský dvůr v létě ožije plážovým volejbalem!

Velkou změnou a nepochybným oživením centra města bude v letních měsících nově vybudované hřiště na plážový volejbal v prostorách vedle Panského dvora. Hřiště bude přístupné veřejnosti od července po celé léto s návazností na podzimní měsíce. V zimních měsících pak hřiště na plážový volejbal vystřídá kluziště.

Hřiště bude sloužit nejen pro plážový volejbal, ale bude zde možné také hrát plážový fotbal nebo házenou. Kolem hřiště bude umístěno veřejné osvětlení, což umožní jej využívat nejen přes den ale také ve večerních hodinách za příjemnějších teplot.  Hřiště bude přístupné veřejnosti každý den od 9:00 do 22:00. U Kurtu bude také zřízena venkovní sprcha pro osvěžení a opláchnutí a k dispozici budou také šatny pro hráče v prostorách Panského dvora.

Součástí hřiště bude také písečná pláž s posezením a prvky pro děti a v neposlední řadě také letní bar přímo na Panském dvoře. Letní bar bude nabízet osvěžení v horkých dnech v podobě studených alko i nealko nápojů a zmrzliny. Bar bude v provozu každou středu 15:30 – 22:00, pátek 15:00 – 24:00 a sobotu 15:00 – 24:00 a bude nabízet oázu s občerstvením nejen v parných letních dnech, ale i jedinečné místo k venkovnímu posezení ve večerních hodinách.

Nedílnou součástí života kolem hřiště budou středeční večerní posezení s živou hudbou a také plánované sportovní turnaje v plážovém volejbalu a fotbalu.

Aktuality

Kompletní program Veselí v pohybu 2019

6. - 14. 9. 2019

Můžete se těšit na již 2. ročník sportovně kulturního festivalu Veselí v pohybu, který naváže na první úspěšný ročník.