Panský dvůr ožívá plážovým volejbalem!

Od května do září je  v prostorách vedle Panského dvora k dispozici hřiště na plážový volejbal. V zimních měsících pak hřiště na plážový volejbal vystřídá kluziště.

Hřiště bude slouží zejména pro plážový volejbal, ale je zde možné také hrát plážový fotbal nebo házenou. Kolem hřiště je umístěno veřejné osvětlení, což umožňuje jej využívat nejen přes den ale také ve večerních hodinách za příjemnějších teplot.  Hřiště je přístupné veřejnosti každý den od 9:00 do 22:00. U Kurtu bude také zřízena venkovní sprcha pro osvěžení a opláchnutí a k dispozici budou také šatny pro hráče v prostorách Panského dvora.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upozorňujeme na aktuální nařízení vlády ČR a žádáme o dodržování všech platných pravidel!

Sportování je prozatím povoleno výhradně členům jedné domácnosti. Bohužel nejsme oprávněni dodržování této podmínky kontrolovat, proto vás důrazně prosíme, abyste toto pravidlo dodržovali. Je na vás, sportujících rodinách, abyste případné kontrole tuto skutečnost doložili a prokázali. Prosíme Vás o dodržování rozestupů 2 metrů a nošení ochrany dýchacích cest při vstupu do areálu.

Šatny a sprchy zůstávají zavřené, toaleta bude k dispozici. Nově pro vás připravujeme venkovní uzamykatelné skříňky, prostřednictvím kterých bude probíhat vyzvedávání a vracení míčů a platba na pronájem hřiště.

 

 

Aktuality

Provoz Beachového hřiště 2021 vzhledem k opatřením proti Covid-19

Vážení beachaři,
 
beachvolejbalové hřiště Panského dvoru je nachystáno na letošní sezónu a spouštíme náš rezervační systém, kde je možné kurty rezervovat dle potřeby (tel.: 739 657 363).